Oprogramowanie sklepu internetowego - Shoplo

Skoro tu jesteś, to pewnie zastanawiasz się nad wyborem platformy, dzięki której będziesz mógł zacząć sprzedawać własne produkty przez internet. Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz, gdzie stworzyć swój sklep?

Platform do tego przeznaczonych jest wiele, jednak aby rozpocząć własny biznes w internecie trzeba się odpowiednio zorientować w tym temacie, poznać ceny, wady i zalety danej platformy, sposób funkcjonowania, sposób kontaktu z klientem, a także sposób kontaktu między sprzedającym a samą platformą.

Wybór może być naprawdę trudny, dlatego należy spojrzeć na temat na chłodno, a najlepszym sposobem na to jest właśnie wyróżnienie wad i zalet danej platformy. Dzięki temu możemy porównać odpowiednio cechy paru platform aby zorientować się, która z nich będzie najbardziej odpowiednia do stworzenia naszego wymarzonego sklepu.

Zajmijmy się więc platformą Shoplo.pl
Ta platforma umożliwia proste i stosunkowo tanie założenie własnego sklepu internetowego. Obsługa naszego sklepu jest intuicyjna i prosta w obsłudze. Panel jest czytelny. Mamy również dostęp do różnych statystyk, mamy możliwość połączenia naszego sklepu z Allegro a także z Facebookiem. Lecz skupmy się na podziale na wady i zalety tej platformy, aby uzyskać pełen obraz tego oprogramowania.

Shoplo – Wady i zalety:

Zalety:
-zakładając sklep nie musisz wnosić opłaty aktywacyjnej
-nie ma również prowizji od sprzedaży
-abonamenty są w przystępnych cenach
-możliwość połączenia naszego sklepu z Facebookiem
-możliwość połączenia naszego sklepu z serwisem Allegro
-możliwość połączenia z systemami elektronicznych płatności
-możliwość połączenia z zaprzyjaźnionymi hurtowniami
-możliwość połączenia z systemami blogowymi
-możliwość połączenia z porównywarkami cen
-możliwość połączenia z firmami kurierskimi
-spora ilość bezpłatnych szablonów
-dostęp do wielu narzędzi i programów marketingowych

Wady:
-limit ilości produktów w najtańszym pakiecie Shoplo
-bywają trudności w edytowaniu zamówienia
-profesjonalny system statystyk i raportów jest dostępny tylko w droższych pakietach oprogramowania

A więc sam widzisz, że Shoplo ma zdecydowanie więcej zalet niż wad. Jest prosty w obsłudze, zdecydowanie intuicyjny, ceny nas nie zjadają oraz jest wystarczająco rozbudowany, aby zacząć prowadzić dobrze prosperujący sklep. Dzięki połączeniami z Allegro, Facebookiem i blogami mamy możliwość dotarcia do większej ilości klientów. W przystępny sposób możemy również zająć się marketingiem, dzięki współpracującymi z Shoplo aplikacjami. Oczywiście, platform na których możemy założyć swój sklep jest wiele, ale myślę, że właśnie ta jest godna uwagi. Świadczy o tym wielu zadowolonych sprzedawców, którzy prowadzą swój sklep, zarabiają na nim a opłaty za korzystanie z platformy nie zjadają ich zysków. Zdecydowanie najprzyjemniejszą opcją jest dostosowanie wyglądu naszego sklepu do stylu naszej marki, dzięki temu sklep jest wyjątkowy i absolutnie niepowtarzalny. Najważniejsze jest, aby sprzedawcy się to opłacało. I chyba się opłaca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here