Wordpress SEO

Wtyczka do WORDPRESS SEO.

Potrzebujesz dobrej wtyczki SEO, które na pewno Ci będzie służyła przez długi czas? Yoast SEO jest to wtyczka do wordpress seo, która dostępna jest od 2008 roku. Jest to jedno z najbardziej ulubionych narzędzi użytkowników internetowych. Yoast SEO zawiera w sobie kompletny zestaw narzędzi, w którym można dążyć do tego pierwszego miejsca w wynikach wyszukiwania. Oczywiście nie jest to jedyna taka wtyczka. Jest wiele innych narzędzi, które działają na podobnej zasadzie. Dowiecie się przede wszystkim, co jest tutaj najważniejsze i na co zwrócić uwagę korzystając z tego typu wtyczek. Yoast: WORDPRESS SEO dla każdego.

Yoast SEO robi wszystko, co w jego mocy, aby użytkownik był zadowolony oraz też roboty wyszukiwarek. Poniżej przedstawię Ci małą próbkę możliwości Yoast SEO.

WORDPRESS SEO POSIADA:

– ma najlepiej zaawansowane mapy strony (XML) za naciśnięciem
jednego przycisku.
– jest kontrola nad okruszkami: dodaje się kawałek kodu i okruszki zaczynają działać.
– możliwość dodawania linków tak zwanych kanonicznych, żeby uniknąć duplikacji treści. Nie martwimy się już zatem o żadne kary w Google.
– szablony super opisów oraz tytułów, aby dobrze wykorzystać wizerunek marki oraz wyświetlanie w wynikach wyszukiwania.

Pisanie treści z YOAST wordpress seo
Analiza treści i SEO: jest to jedno z najlepszych narzędzi podczas pisania treści SEO. Można również sprawdzić jak Twój wpis będzie wyglądał oraz się wyświetlał w wynikach wyszukiwania, a przede wszystkim na urządzeniach mobilnych. Yoast SEO ma świetne poglądy oraz opinie przez użytkowników w mediach społecznościowych Jest chwalony i doceniany przez społeczność w różnym wieku.

WAŻNA JEST DOSKONAŁA FORMA SWOJEJ WITRYNY
Yoast wordpress seo zajmuje się przede wszystkim aspektami technicznymi, a my możemy się spokojnie skupić się na tworzeniu dobrych oraz profesjonalnych treści jakie nam najbardziej odpowiadają. Również podczas wewnętrznego linkowania pomogą zoptymalizować strukturę witryny..
Zarządzanie rolami SEO: Jest to też dawanie swoim współpracownikom dostęp do poszczególnych ustawień oraz swoich danych w Yoast SEO.
Istnieje także hurtowy edytor, który oferuje zmianę wielu elementów za jednym razem i z łatwością jest to obsługiwana opcja. Ma również podgląd do treści w serwisach społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter. Jest także Manager przekierowań, który utrzymuje witrynę w bardzo dobrej kondycji dzięki łatwemu i dobremu przekierowaniu błędów z Google Search Console, usuniętych stron oraz zmienionych adresów ,,url”.

POMOC TECHNICZNA
Jednak zespół Yoast nie zawsze zapewni Tobie aktywną obsługę wtyczki Yoast SEO na forach WordPress.org, ponieważ bardzo priorytetowo traktujemy obsługę wsparcia e-mail. Indywidualne wsparcie e-mail tego typu jest dostępne tylko i wyłącznie dla takich osób, które zakupiły Yoast SEO Premium.

ZGŁASZANIE BŁĘDÓW
Problemy z narzędziem Yoast SEO przyjmujemy oraz zgłaszamy zawsze na GitHubie. Proszę zwrócić również uwagę, że GitHub nie jest to forum wsparcia i zgłoszenia, zatem te które nie zostaną zakwalifikowane jako błędy, będą zamykane.

Oprócz poznanej już wtyczki Yoast SEO jest też wiele innych, które pomogą zadbać o kondycję SEO naszego bloga. Jedną z nich jest SEO Auto Linker. Odpowiada ona przede wszystkim za podlinkowanie słów w treści, czyli tak zwanych Anchor Text. Przydaje się ona przede wszystkim w linkowaniu zewnętrznym oraz wewnętrznym. Na początku trzeba podać frazy, które mają zostać podlinkowane oraz podać adres URL, do którego mają prowadzić linki. Wtyczka ta umożliwia także określenie największej liczby linków wychodzących oraz pozwala też na dodatkowe ustawienia, np. otwieranie linków w bieżącym lub nowym oknie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here