Reklama widoczna bardziej

Specjaliści od promocji zastanawiają się nad skutecznością poszczególnych form reklamy. Wybierając opcję niebezpośrednią zależy im po prostu, aby jak najwięcej osób usłyszało o danym produkcie, usłudze, firmie lub marce. Takie podejście wymaga, żeby promocja bardzo rzucała się w oczy. W dzisiejszych czasach pełnych kolorów, krzykliwych haseł coraz trudniej jest się przebić. Dobry nośnik, musi nie tylko wyróżniać się łatwym dojrzeniem przez oko potencjalnego klienta, ale też musi przekonać go do tego, żeby chwilę pomyślał o danej marce i dobrze ją skojarzył. Reklama ledowa jest idealnym przykładem takiego nośnika. Nie tylko wyraźny kolor rzucający się w oczy, ale też niezwykła dynamika takiego światła, jego świeżość i bardzo ważna w XXI wieku energooszczędność dadzą skojarzenie reklamowanego produktu z efektem nowości i innowacji.
LED czyli inaczej dioda elektroluminescencyjna to stosunkowo niedawny wynalazek, bo z początków XX wieku, pomimo tego szerokie zastosowanie znalazła dopiero od kilku, kilkunastu lat. Technologia ta stale się rozwija, jest coraz bardziej dostępna, tańsza i dająca się szyć na miarę potrzeb klienta. Z tego powodu jak nośnik reklamowy diody ledowe mogą posłużyć zarówno do pokazania jakiegoś ważnego napisu – sloganu reklamowego, ale mogą też zostać ułożone w kształt graficzny. Wszystko może zostać złożone z niezliczonej liczby kolorów, które mogą ulegać dynamicznym zmianom polegającym przykładowo na przyciemnianiu, rozjaśnianiu czy przejściach odcieni. Ilość dostępnych kombinacji i nowych szczegółów będzie ulegać stałej rozbudowie, więc jest to jak najbardziej nośnik bardzo perspektywiczny.
Atutem korzystających z takiej reklamy jest też to, że mogą wykorzystać go dodatkowo do kreowania polityki społecznej odpowiedzialności – diody led zużywają mniej prądu, są bardziej przyjazne dla środowiska. Żadna firma nie może tego elementu pominąć w tworzeniu współczesnych treści swoich propozycji rynkowych.
Reklamowe panele LED mogą działać na podobnej zasadzie jak ekrany czy monitory reklamowe. Stosując takie urządzenie zamiast nieporęcznych tablic zrobiony ze sztywnych materiałów można zapomnieć o ciągłym aktualizowaniu treści, wystarczy tylko przesłać w formie cyfrowej nową treść do wyświetlania. Jako znak zmiennej treści tablica LED również wypada świetnie.
Stopień skomplikowania tablicy LED, jej poziomów wyświetlania, ilość i jakości kolorów jest możliwy do ustalenia przez producenta z klientem. Jest multum kombinacji, które skutkują zwiększeniem atrakcyjności reklam ledowych. Istnieją również różne sposoby zasilania diod – od prostego podłączenia do sieci 220 V, przez zasilanie bateryjne, aż po podłączenie do zapalniczki samochodowej.
Poszukując nowego, świeżego i innowacyjnego sposobu promocji dla swojej firmy należy z pewnością zwrócić uwagę na tablice ledowe, ponieważ spełniają one wszystkie tego typu postulaty łącząc to z niewysokimi kosztami i oszczędzaniem energii. Posiadanie reklam ledowych nobilituje firmę, to nie zaściankowy i staroświecki baner z blachy ocynkowanej, ale nowoczesny i w pełni dostosowany do nowoczesnego audytorium sposób dzielenia treści.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here