Najlepsze metody na przedłużanie i zagęszczanie rzęs – sprawdź, którą metodę wybrać!

Gęste i długie rzęsy to niewątpliwie atut kobiecego spojrzenia. Każda z nas marzy o idealnym podkręceniu, pięknie długich i gęstych rzęs. Niestety natura nie wszystkim nam dała zalotne spojrzenie, ale dzisiaj nie jest to już problemem. Wiele salonów piękności oferuje przedłużanie i zagęszczanie rzęs różnymi metodami. Skupmy się więc na rodzajach zabiegów i przybliżmy ich efekty.

Rzęsy pogrubione i przedłużone, niczym i hollywoodzkiej gwiazdy!

Istnieją różne metody, które dają różne efekty. W celu osiągnięcia maksymalnego zagęszczenia można zastosować metodę Hollywood Effect, która polega na dopięciu kępki sztucznych rzęs do jednej naturalnej. Daje to prawdziwy efekt wow!

Dla mniej spektakularnych, ale jednak równie efektownych rezultatów, można zastosować jedną z poniższych metod:

  • rzęsy 2D,
  • rzęsy 3D,
  • rzęsy 4D.

Na czym polegają powyższe metody przedłużania i zagęszczania rzęs?

Stylistki wykonujące przedłużanie rzęs w Poznaniu metodą 2:1, czyli metodą 2D, doczepiają po dwie sztuczne rzęsy do każdej naturalnej rzęsy klientki. Jest to metoda dająca efekt przedłużenia oraz zagęszczenia rzęs o 200%. Długość, jak i podkręcenie dobierane jest do rysów twarzy oraz jakości naturalnych włosków.

W metodzie 3D wygląda to podobnie. Różnica polega na doczepieniu trzech sztucznych rzęs do jednej naturalnej, czyli rzęsy przyklejane są w proporcjach 3:1. Analogicznie wygląda to w metodzie 4D, czyli 4:1.

Kiedy warto zdecydować się na zabieg?

Wiele kobiet decyduje się na zabieg np. przed ślubem czy innym ważnym wydarzeniem. Kiedy planujesz wesele, zaczynasz z odpowiednim wyprzedzeniem dbać o swoje ciało, pielęgnować twarz czy dłonie. Dla osób, które poszukują informacji na temat zasad pielęgnacji i prawidłowego dbania o paznokcie, zachęcamy do zapoznania się z innym poradnikiem – http://www.easymind.pl/zdrowe-paznokcie-jak-je-pielegnowac/. Dowiesz się z niego wiele cennych informacji, które przyniosą szybkie rezultaty.

Innym argumentem, który może przemawiać za wykonaniem zabiegu, będzie posiadanie cienkich i krótkich rzęs. Jeśli każdego dnia musisz silnie tuszować rzęsy i używać zalotki, aby Twoje rzęsy stały się dłuższe i idealnie podkręcone, to ten zabieg będzie strzałem w dziesiątkę! Po zabiegu nie będziesz musiała sięgać po maskarę. Twoje rzęsy będą perfekcyjnie podkręcone, pięknie rozdzielone i niesamowicie długie oraz gęste o każdej porze dnia i nocy!

Czy zabieg trzeba często powtarzać?

Efekt przedłużania i zagęszczania rzęs nie jest trwały, ponieważ mocuje się sztuczne włoski do naturalnych rzęs, a jak wiemy, włoski na naszym ciele mają określoną długość życia. W konsekwencji po pewnym czasie rzęsa naturalna obumiera i wypada, a wraz z nią wypadają doczepione, sztuczne rzęsy. Dlatego też zabieg wymaga regularnego powtarzania w celu zachowania efektu przedłużenia i zagęszczenia.

Jak widać, przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs to zabieg wymagający dokładnego przemyślenia. Choć nie jest trwały, to jednak utrzymuje się od czterech do nawet ośmiu tygodni!

Moment.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here