Leasing dla klientów biznesowych

Leasing samochodowy zawsze kojarzy się  z rozwiązaniem dedykowanym dla klientów biznesowych. W końcu to dla nich był przeznaczony w pierwszej kolejności i wciąż właśnie firmy najczęściej z niego korzystają. Zobaczmy zatem, jakie możliwości daje i dlaczego jest jednym z najpopularniejszych wyborów.

Samochód to już nie inwestycja na całe życie

Być może należysz do pokolenia, które pamięta jeszcze, jak trudno było dawniej o samochód. Stanowił wówczas istotną inwestycję na całe życie i był prawdziwym skarbem dla rodziny albo przedsiębiorstwa. Dziś ta sytuacja uległa jednak zmianie. Coraz większe floty samochodów pojawiają się w biznesie, coraz częściej starsze modele wymieniamy po prostu na nowe, nie wahając się przed taką decyzją. Również w rodzinach samochody przestały być inwestycją na całe życie.

Leasing jest właśnie odpowiedzią na te zmieniające się nurty. Jest rozwiązaniem, które jeszcze bardziej ułatwia regularną wymianę samochodu, gdyż umowę leasingową nawiązuje się na zaledwie kilka lat, po czym zostaje ona rozwiązana nie poprzez wykupienie auta, a poprzez jego oddanie i nawiązanie zupełnie nowej umowy leasingowej. Taka opcja jest szczególnie atrakcyjna właśnie dla biznesmenów, którzy pragną zawsze jeździć nowym, bezproblemowym autem z najwyższej półki.

Najwygodniejszy leasing, w którym znajdziesz wszystko

Większość przedsiębiorców nie ma czasu na takie drobne sprawy jak samodzielne poszukiwanie ubezpieczenia czy najlepszego, autoryzowanego serwisu. Dlatego też w wielu ofertach leasingu znalazły się udogodnienia, które odciążają ich z tych obowiązków. W miesięcznie opłacanej kwocie znajduje się bowiem także cena ubezpieczenia wraz ze wszystkimi dodatkowymi pakietami, a autoryzowany serwis prowadzony jest przez dealera. Dzięki temu w razie jakichkolwiek problemów wystarczy jeden telefon, aby uzyskać pomoc czy zagwarantować sobie dostęp do samochodu zastępczego.

Zaletą wygodnego, nowoczesnego leasingu jest także niska rata spłacana każdego miesiąca. Wynika ona przede wszystkim z tego, w jaki sposób wyliczane są koszty takiego typu finansowania: nie zależą one wyłącznie od całkowitej ceny samochodu, ale od tego, jak będzie następowało jego użytkowanie w ciągu lat objętych leasingiem. Jeśli jako biznesmen nie potrzebujesz samochodu na długie wyjazdy, a jedynie do poruszania się po mieście w celach służbowych, z pewnością ucieszy cię fakt, że mniejsza ilość przebytych kilometrów oznacza mniejsze zużycie auta – a co za tym idzie, powoduje obniżenie miesięcznej opłaty.

Również bez wkładu własnego

Nowoczesny leasing biznesowy może być dla ciebie jeszcze bardziej atrakcyjny, jeśli nie chcesz zamrażać firmowych pieniędzy poprzez wpłatę początkowej kwoty. Pozwala on bowiem na użytkowanie pojazdu nawet bez wkładu własnego, co na pewno przypadnie do gustu każdemu, komu zależy na szybkim zdobyciu auta bez dodatkowych wstępnych kosztów.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMagazyny – wynajem
Następny artykułRynek pracy w Krakowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here