kurier

Praca w górnictwie kojarzy się wielu osobom z wysokimi zarobkami i ciężką pracą pod ziemią. Dodatkowo pomimo wypłaty podstawowej otrzymujemy 13 i 14 pensję. Z pewnością są one ratunkiem dla wielu budżetów domowych. Zatrudnienie w kopalni jest stabilny, a na emeryturę możemy przejść znacznie wcześniej, niż przeciętni pracownicy pracujący na etacie.

Przeczytaj też: https://www.zawody.pl/ile-zarabia-kurier/ 

Od czego zależą zarobki górnika?

Zarobki takiej osoby zależą przede wszystkim od miejsca, w którym jest zatrudniona. Inaczej wygląda wynagrodzenie osób pracujących w poszczególnych rodzajach kopalni. Jeżeli pracujemy w kopalni, gdzie surowiec Jest bardziej pożądany, w tym więcej zarobimy dla danej kopalni, a co za tym idzie dla siebie. Praca dla jest to spora odpowiedzialność i narażenie własnego zdrowia, a w niektórych przypadkach nawet życia. Zarobki górników są statystycznie wyższe, niż innych pracowników gospodarczy. Nie jest to bez znaczenia. Na nasze wynagrodzenie wpływa również stanowisko pracy, które zajmujemy, staż, doświadczenie, a także poziom naszego wykształcenia. Górnicy przyznają, że więcej jesteśmy w stanie zarobić za granicą.

Ile jest w stanie zrobić górnik?

Według informacji, które możemy znaleźć na stronach branżowych możemy sprawdzić ile wynosi mediana zarobki w Górniku w. Według takich informacji górnik w Polsce jest w stanie zarobić 4554 zł brutto. Jest to mediana, która wynika z faktu, że połowa wszystkich górników zarabia kwoty znajdującej się w przedziale między 3600 zł brutto, a 6045 zł brutto. Najniższą kwotę, którą zarobimy na takim stanowisku Jest 3000 zł brutto. Taki zarobek czeka na na początku kariery. Wraz ze zdobytym doświadczeniem oraz stażem możemy liczyć na lepsze stanowisko, a co za tym idzie na lepsze wynagrodzenie. Wypłata, która wynosi około 6000 zł w tym zawodzie nie jest niczym wyjątkowym. Najwięcej jesteśmy w stanie zarobić na stanowisku kierownika robót, ponieważ wtedy nasze wynagrodzenie wynosi około 15000 zł brutto miesięcznie.

Zobacz też: http://www.dzialaj.pl/jak-wyglada-praca-informatyka-wady-wynikajace-z-pracy-informatyka/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here