Najlepsze oprogramowanie sklepu internetowego

Jednym z poważniejszych oraz pierwszych wyborów, gdy tworzysz sklep internetowy jest to wybór dobrego oprogramowania. Na rynku jest dostępnych ich bardzo dużo. Są to platformy bezpłatne, a także dedykowane rozwiązania, czyli zupełne pisanie od podstaw. Jak wybrać dla siebie najlepsze oprogramowanie sklepu internetowego, dla swojej firmy czy sklepu? W poniższym artykule przedstawię Ci kilka z najbardziej popularnych systemów.

Są to gotowe oprogramowania sklepów internetowych, które tylko trzeba pobrać ze strony i zainstalować je na własnym serwerze. Można także w nieco niskich cenach dokupić do nich profesjonalny szablon lub dodatkowe moduły.

PrestaShop
Jest to bardzo znane i proste w obsłudze oprogramowanie, wybierane często z uwagi na swoją łatwość w rozbudowie oraz. Posiada ono najbardziej ważne i potrzebne, z punktu widzenia obsługi sklepu internetowego dodatkowe rozszerzenia oraz funkcjonalności, które też występują często w postaci już gotowych modułów – wystarczy je dodać do sklepu i nie trzeba już ingerować w kod.

WooCommerce
WooCommerce jest jedną z najbardziej populanrych wtyczek WordPress eCommerce. Jej wielkim plusem jest duża łatwość użycia i fakt, że jest dostępna za darmo. Posiada wiele ona funkcji, które są świetnie zintegrowane z WordPressem.

Rozwiązania płatne
W tym wypadku oprogramowanie sklepu internetowego jest udostępniane do wykorzystywania podczas sprzedaży internetowe. Jest to opłata jednorazowa – roczna lub miesięczna. Ich zaletą jest dostępność oraz dobrze rozbudowana funkcjonalność.

Shoper
Jeden z najbardziej znanych w tej kategorii, świetnie rozbudowany system sklepów internetowych, który posiada ponad 250 wbudowanych funkcji. Istnieje on na rynku od 2005 roku. Posiada on bardzo prosty panel administracyjny oraz jest możliwość zakupu także w wersji jednorazowej. Jest dwukrotnym laureatem nagrody Ekomers na Godła Firmy Przyjaznej Klientowi, a także Najlepszej Platformy Sklepowej. Jest również możliwość zakupu licencji SaaS to znaczy rocznego abonamentu oraz samodzielnej czyli jednorazowej opłaty.

Click Shop
To oprogramowanie dzieła poprzez licencję SaaS – czyli abonament roczny i proponowany przez stronę Home.pl. Zostało przygotowane to tak, aby można było umożliwić uruchomienie sklepu przy minimalnej ilości formalności. Oprócz jednego systemu e-sklepu udostępniane są również gotowe do wykorzystania szablony maili, a także treści stron informacyjnych. Start usprawnia oraz ułatwia także asystenta konfiguracji, który wskazuje najważniejsze miejsca do skonfigurowania oraz uzupełnienia.

Sky-Shop
Sky-Shop to oprogramowanie sklepów, które dostarczają gotowy sklep internetowy razem z wieloma integracjami. W kilka minut można założyć tam swój prywatny sklep internetowy. Bez problemu można dokonać integracji przeróżnymi usługami, na przykład: hurtowniami. Można skorzystać także z szablonu, który jest całkowicie darmowy, kurierów oraz systemów płatności lub RWD sklepu RWD, kurierów i systemów płatności. Można przetestować ten program przez czternaście dni za darmo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here