Kupon AdWords

W tym artykule opisze Ci jak prawidłowo skorzystać z kuponów AdWords, a przede wszystkim jak je zdobyć.
Kupony promocyjne AdWords oferowane są tylko i wyłącznie nowym klientom AdWords. Można też oczywiście z nimi się skontaktować i zapytać jak skutecznie i bezproblemowo przeprowadzić kampanię reklamową AdWords oraz skorzystać z kuponów promocyjnych.

Zdobycie kuponu Google AdWords jest bardzo prostym sposobem i nie wymaga większego zaangażowania. Można zrobić to na dwa sposoby:. – zwrócenie się do profesjonalnej firmy, która prowadzi właśnie kampanie Google AdWords dla klientów. Takie firmy oferują kupony dla swoich klientów. Na przykład firma Redseo wykorzystuje dla swoich klientów kupon AdWords o wartości 600 złotych lub 250 złotych – zależne jest to od dostępności. Na stronie oferty AdWords można znaleźć więcej informacji na temat kuponów AdWords.
– druga możliwość, to zwrócenie się bezpośrednio do Google z prośbą o darmowy kupon AdWords. Można to również zrobić na stronie http://www.google.pl/adwords/coupons/ – tam można otrzymać obecnie kupon o wartości 200 zł, gdy wydamy pierwsze 100 złotych na reklamę. Czasem kupony AdWords są również rozdawane jako dodatek do na przykład serwerów www lub domen podczas szkoleń.

Kto może korzystać z kuponów AdWords?
Darmowy kupon AdWords przede wszystkim można wykorzystać wyłącznie dla nowego konta AdWords, które zostało założone nie dłużej jak czternaście dni wcześniej. Więc na przykład, jeżeli prowadzisz już kampanię od jakiegoś czasu, to nie można skorzystać z tego kuponu. Kwota kuponu AdWords doliczana jest do salda konta po wydaniu pierwszych stu złotych podczas kliknięcia w reklamę, nie pojawia się
ona więc od razu po wpisaniu kodu.

Gdy masz już kupon AdWords, to co dalej z nim robić?
Jeżeli masz ważny kupon AdWords i chciałbyś wykorzystać już go do uruchomienia pierwszej kampanii Google AdWords, to zwróć się do nich. Utworzą wtedy Tobie profesjonalną kampanię reklamową, która pomoże Ci dotrzeć do nowych klientów. Jeśli Ty sam samodzielnie wykorzystałeś kupon tworząc własną kampanię AdWords, to pomogę Ci w jej optymalizacji poprzez lepsze wykorzystanie środków na wymarzoną reklamę.

Realizacja takiego kuponu następuje po trzydziestym pierwszym dniu od czasu wprowadzenia kodu. Do konta zostanie dodana kwota, która została wykorzystana w ciągu pierwszych trzydziestu dni, maksymalnie do kwoty 600 złotych.
Jeśli zatem w tym czasie wydałeś 400 złotych, to otrzymasz 400 złotych gratis na następny miesiąc. Jeśli na przykład wydałeś 720 złotych, to otrzymasz 600 złotych z powrotem na swoje konto.
W pierwszym miesiącu warto zainwestować przynajmniej 601 złotych, aby uzyskać szybki zwrot oraz pilnować, aby budżet dzienny był wyczerpywany.
Kod ten można dodać tylko do takich kont, których adres rozliczeniowy znajduje się tylko i wyłącznie na ternach Polski. Dla kont zagranicznych generowane są indywidualne kupony w walucie danego kraju. Warto zatem zapytać agencję o taką możliwość.
Z kuponu Google AdWords skorzystać można tylko raz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here